به پاس فعالیت های شایسته شما و مجموعه تحت مدیریتتان در حوزه مسکن و به جهت ایجاد رونقی اندک در بازار معاملات ، گروه معماری نیلین در نظر دارد تخفیف های ویژه ای به منظور رفاه حال مشتریان در زمینه بازسازی و تغییر دکوراسیون در قالب بن کارت به مشتریان اهدا نماید . 

در شرح سوالات زیر تلاش بر آن شده است توضیحات جامعه ای نسبت به مجموعه و بن کارت تخفیفی داده شود .

1_ آیا برای دریافت بن کارت باید مبلغی پرداخت گردد ؟

خیر بن کارت کاملا رایگان ارائه میشود . 

2_ مبلغ بن کارت چقدر است ؟ و معیار در نظر گرفتن تخفیف بر چه اساسی است ؟!

هر بن کارت تخفیفی حداکثر یکصد میلیون تومان است و به جهت حفظ سیاست های مجموعه هنگان عقد قرارداد نهایی مبلغ تخفیف پروژه به کارفرما اعلام میگردد ولی به طور حداقلی برای پروژه های بازسازی کلی پانزده میلیون تومان و حداکثر صد میلیون تومان و در پروژه های تغییر دکوراسیون شامل کابینت و کمد دیواری حداقل پنج میلیون تومان و حداکثر سی میلیون تومان .

3_ چرا و چطور قادر به پرداخت چنین تخفیفی هستید ؟

معمولا بازسازی هزینه مالی بسیار دارد و موضوعی نیست که هر ساله قابل انجام باشد . 
مهندسین و ناظران در پروژه های بازسازی بدلیل زحمت و تخصصی که دارند از سود قابل توجهی بهره مند میشوند ، گروه نیلین بدلیل مشارکت در کارگاه‌ها و فروشگاه‌های مختلف و به جهت رفاه حال مشتریان بخشی از سود خود را به عنوان تخفیف برای کارفرمایان در نظر می‌گیرد که هم متحمل هزینه‌های سنگین مدیریت  پیمان نشوند و هم توانایی انجام امور بیشتر در منزل و محل کار خود داشته باشند.

4_ آیا تخفیف ها فقط به مالکین و یا مستجرین به عنوان کارفرما تعلق میگیرد ؟

خیر ، مبلغ تخفیف پروژه بعد از اتمام کار به دارنده بن کارت پرداخت میگردد .
شما می‌توانید به منظور مشوق معاملات در اختیار مالکان یا مستاجران قرار دهید و یا خود به عنوان معرف پروژه و دارنده بن کارت از این مبلغ بهره‌مند شوید .

5_ نحوه دریافت بن کارت به چه صورت است ؟

ابتدا از طریق واتساپ به شماره زیر این متن را ارسال نما یید  . 
3753700  0912 

( اقا / خانم ……….. هستم از مشاورین املاک ……….. درخواست بن کارت تخفیفی را از مجموعه شما دارم )

بعد از ارسال پیام کارشناس مجموعه با شما تماس میگیرد . 

6_ درخواست مشاور و عقد قرارداد به چه صورت است ؟

بعد از دریافت بن کارت با شماره تلفن دفتر و یا خط مستقیم تماس بگیرید و درخواست بازدید و مشاوره کنید.  در اولین فرصت کارشناسی از پروژه بازدید حسب درخواست‌های مشتری نرخی حدودی اعلام می‌کند که در صورت موافقت در محل پیش قرارداد تنظیم می‌گردد. و چنانچه نیاز به طراحی باشد ، بعد از انجام و تایید طراحی جهت عقد قرارداد نهایی به دفتر مجموعه مراجعه می‌کنید.

7_ ضمانت اجرایی گروه نیلین چیست ؟

در زمان عقد قرارداد برابر با مبلغ پیش پرداخت یک چک ضمانت حسن انجام کار برای اطمینان خاطر به کارفرما تحویل داده می‌شود  . این مجموعه به دلیل سخت‌گیری در انتخاب مجری و اجرای امور ، تمام پروژه را به مدت ۳ سال ضمانت می‌کند .

8_ نحوه انجام و اعلام قیمت به چه صورتی است ؟

قرارداد پروژه‌های بازسازی به صورت پیمانکاری و یا مدیریت پیمان تنظیم می‌گردد ولی در خصوص دکوراسیون داخلی شامل کابینت و کمد دیواری به صورت متری بر اساس قیمت عرف بازار انجام می‌شود. تمام مراحل اجرایی پروژه و تهیه متریال با مشورت و تایید کارفرما صورت میگیرد . 

ضمنا ما تضمین قیمت نهایی و زمان اتمام پروژه هم داریم و تخفیفات هیچ تاثیری در کیفیت و زمان بندی نداره .